LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem

Powrót do strony głównej16-06-2019

Sopot 2019

Uczniowie naszej szkoły już po raz trzynasty mieli okazję uczestniczyć w międzyszkolnej wymianie z uczniami I LO w Sopocie 🏫🕖. W tym roku była to klasa 1A.
Po uciążliwej, aczkolwiek zabawnej podróży w przepełnionych przedziałach, nadszedł czas na odpoczynek na wybrzeżu. Pogoda rozpieszczała naszych uczniów już od samego początku. Sprzyjała plażowaniu i zwiedzaniu różnych ciekawych miejsc i zabytków ⛱. Aby urozmaicić zwiedzanie, klasa brała udział w grze miejskiej w Gdańsku, odwiedziła zamek w Malborku oraz Muzeum Emigracji w Gdyni. Największą radość jednak dostarczyły katamarany i pływanie na sup’ach.
Tydzień spędzony w Sopocie zapamiętamy na bardzo długo ❤.Oswald Balzer Oswald Balzer
Patron I Liceum Ogólnokształcącego
w Zakopanem
Brązowa szkoła 2019 - ranking perspektyw