LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem

Powrót do strony głównej10-12-2019

Stypendium naukowe dla naszych uczniów!

W środę, 4 grudnia uczniowie naszej Szkoły wraz z Panią Agnieszką Schwenk spędzili dzień na XXI Tatrzańskim Forum Gospodarczym, którego organizatorem była Tatrzańska Izba Gospodarcza. Forum poświęcone było ekologii i zrównoważonemu rozwojowi turystycznemu. Wzięło w nim udział 224 uczestników, w tym 97 to młodzież w ramach I Młodzieżowego Forum Gospodarczego.

Po wykładach prowadzonych przez ekspertów w dziedzinie klimatu i ekologii odbyły się warsztaty, które pozwoliły uczniom poszerzyć swoją wiedzę jeszcze bardziej.

Ważnym dla naszej Szkoły wydarzeniem podczas forum było wręczenie dwóm uczennicom: Zofii Elantkowskiej (kl. 2A) i Annie Pilch (3D) stypendium naukowego ufundowanego przez Zarząd Tatrzańskiej Izby Gospodarczej. Uczennice zostały wytypowane do stypendium przez Radę Pedagogiczną. Serdeczne gratulacje!


Oswald Balzer Oswald Balzer
Patron I Liceum Ogólnokształcącego
w Zakopanem
Srebrna szkoła 2020 - ranking perspektyw