LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem

Powrót do strony głównej

12-03-2020

Mistrzowie nart!

12 marca 2020 r. w Kluszkowcach miała miejsce impreza sportowa pod nazwą: Małopolska Licealiada w Narciarstwie Alpejskim. Czyli spotkanie najlepszych alpejczyków z Małopolski. Ze znakomitej strony pokazali się uczniowie z LO Balzer!

Szymon Zarzycki (kl. 1B) przejechał perfekcyjnie swój przejazd i zdobył tytuł Mistrza Małopolski w narciarstwie alpejskim!

Błażej Budz  (kl. 1G) po minimalnym błędzie na starcie, pokazał swoją klasę sportową i dojechał na 3 miejscu zdobywając tym samym brązowy medal!

Michał Skrzypek (kl. 3D) przewiózł 5 miejsce a Kasjusz Namaczyński (kl. 1G) i Maja Skrzypek (kl. 1F) ukończyli rywalizacje na 8 pozycji.

Tym samym nasi chłopy zdobyli 1 miejsce jako Powiat Tatrzański, nokautując pozostałych rywali z innych powiatów.

Skupienie, perfekcja, motywacja, wola walki, uśmiech, szacunek do innych zawodników to cechy najlepszych sportowców. I do tej grupy należą nasi sportowcy.

Cieszę się, że mogłem oglądać to z bliska i być częścią tej wspaniałej ekipy!