LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem

Powrót do strony głównej19-06-2020

Rozdanie świadectw i nagród maturzystom

Wyjątkowa sytuacja spowodowana pandemią sprawiła, że rozdanie świadectw i nagród dla maturzystów było również wyjątkowe.

W dniach 8-10 czerwca abiturienci, zachowując bezpieczny dystans, po raz ostatni spotkali się w auli szkolnej z dyrekcją Szkoły i wychowawcami ( kl. 3A – p. Marcjanna Borkowska, kl. 3B – p. Maria Wojtowicz, kl. 3C p. Piotr Zięba, kl. 3D – p. Wojsław Lichaczewski).

Była to okazja, aby nagrodzić uczniów, którzy wyróżnili się w Liceum swoją postawą, znakomitymi wynikami, udziałem w konkursach czy zaangażowaniem w pracę Szkoły.

Małgorzata Stępień (kl. 3A) otrzymała Nagrodę im. Oswalda Balzera przyznawaną corocznie przez Stowarzyszenie Absolwentów naszego liceum za najwyższą średnią (5,28) oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez firmę Prymus („Prymus dla prymusa”).

Dawid Stós (kl. 3A)laureat i finalista wielu konkursów matematycznych został szczególnie wyróżniony i nagrodzony przez Dyrektora Szkoły oraz nauczycielkę matematyki p. Dorotę Siwik-Górecką, która przygotowywała ucznia do konkursów.

Nagrody rzeczowe za pracę na rzecz Szkoły otrzymały również dwie uczennice kl. 3A: Mariya Kozachenko i Zuzanna Mrugacz.

Gratulujemy również uczniom, którym wychowawcy wręczyli świadectwa z wyróżnieniem.

Przedstawiciele klas drugich pożegnali swoich starszych kolegów ciepłymi słowami i drobnym upominkiem-maseczką z logo Balzera-przypominającym, w jakich okolicznościach maturzyści zakończyli naukę w naszym Liceum.

Życzymy wszystkim abiturientom spełnienia marzeń osobistych i naukowych, a przede wszystkim – DUŻO ZDROWIA!


Oswald Balzer Oswald Balzer
Patron I Liceum Ogólnokształcącego
w Zakopanem
Srebrna szkoła 2020 - ranking perspektyw