LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem

Powrót do strony głównej25-11-2020

Sukces historyków z Balzera

W październiku odbył się organizowany przez Powiat Tatrzański międzypowiatowy konkurs „Podhalańskie, spiskie i orawskie drogi do niepodległości. „ Tegoroczna edycja konkursu była zatytłowana: „Polacy, którzy w 1920 roku obronili Europę.” Drużyna z naszej szkoły w składzie: Mikołaj Baczyński (kl. 2F), Stanisław Gorycki (kl. 2F) i Patrycja Styrczula (kl. 2F), pod opieką nauczycielki historii p. Anny Grzywacz, zakwalifikowała się do etapu finałowego. Z uwagi na sytuację pandemiczną etap finałowy nie odbył się. Decyzją komisji konkursowej tytuł finalisty otrzymała drużyna z naszej szkoły zajmując 1 miejsce w etapie powiatowym.

GRATULUJEMY!

 

 


Oswald Balzer Oswald Balzer
Patron I Liceum Ogólnokształcącego
w Zakopanem
Srebrna szkoła 2020 - ranking perspektyw