LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem

Powrót do strony głównej17-05-2021

Żegnamy Cię, Izo…Będziemy o Tobie pamiętać…

zjęcie Izy do kondolencjiZ  niedowierzaniem i wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej uczennicy – absolwentki z roku 2020 – Izy Roczkowskiej.

      Była członkiem naszej szkolnej społeczności przez 6 lat – najpierw jako uczennica Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących, a później klasy 3b w Liceum Ogólnokształcącym im. Oswalda Balzera. Pamiętamy ją uśmiechniętą, pełną energii i chęci działania. Była wszędzie tam, gdzie można  komuś pomóc, zrobić coś dobrego – czy to angażując się w pracę Szkolnego Koła Caritas, Szkolnej Drużyny Pierwszej Pomocy, samorządu klasowego, czy organizując wiele akcji charytatywnych w szkole i poza nią.

       Od roku była studentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, zgłębiała wiedzę na kierunku Odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami.

       Odeszła niespodziewanie – nie zdążyła zrealizować swoich marzeń i planów na przyszłość. Niełatwo jest wobec takiego ciosu znaleźć słowa otuchy i wsparcia, tak potrzebne bliskim Zmarłej. Poruszeni śmiercią Izy składamy im wszystkim, a szczególnie Rodzicom, Rodzeństwu i całej Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia.

                                                           Nauczyciele, koleżanki i koledzy
                                        z Liceum Ogólnokształcącego im. O. Balzera
                                                                      w Zakopanem                 

klepsydra_Iza


Oswald Balzer Oswald Balzer
Patron I Liceum Ogólnokształcącego
w Zakopanem
Srebrna szkoła 2021 - ranking perspektyw