LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem

Powrót do strony głównej12-11-2021

„Podhalańskie, spiskie i orawskie drogi do niepodległości”

Konkurs-Podhalańskie_21

Nasza wspaniała drużyna.

Podhalańskie-konkurs

W dniu 10 listopada 2021 r. po raz 14 uczniowie naszego Liceum, wzięli udział w konkursie „Podhalańskie, orawskie i spiskie drogi do niepodległości”. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i odbywa się pod Patronatem Prezydenta RP.

W tym roku drużyna reprezentująca naszą Szkołę zajęła 1. miejsce i wygrała w pięknym stylu. Drużyna pod opieką p. prof. Anny Grzywacz wystąpiła w składzie: Patrycja Styrczula (kl. 3F), Mikołaj Baczyński (kl. 3F) i Jakub Staszel (kl. 2B).

Tak uczciliśmy Święto Niepodległości Polski!

Konkurs-Podhalańskie

 

Oswald Balzer Oswald Balzer
Patron I Liceum Ogólnokształcącego
w Zakopanem
Srebrna szkoła 2021 - ranking perspektyw