LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem

Powrót do strony głównej



16-03-2019

Dobry występ naszych uczniów

Michał Skrzypek na 2. stopniu podium.

12 marca, w Kasinie Wielkiej, odbyły się wojewódzkie zawody w narciarstwie alpejskim, w których startowali również nasi uczniowie.
Michał Skrzypek (kl. 2 D) zajął drugie miejsce, a Katarzyna Kurzydło (kl. 3 A2) dwunaste. Jako powiat zajęliśmy trzecie miejsce wśród chłopców i czwarte wśród dziewcząt .  Gratulacje!


Oswald Balzer Oswald Balzer
Patron I Liceum Ogólnokształcącego
w Zakopanem
Srebrna szkoła 2023 - ranking Perspektyw