16-03-2019
Powrót do strony głównej

12 marca, w Kasinie Wielkiej, odbyły się wojewódzkie zawody w narciarstwie alpejskim, w których startowali również nasi uczniowie.
Michał Skrzypek (kl. 2 D) zajął drugie miejsce, a Katarzyna Kurzydło (kl. 3 A2) dwunaste. Jako powiat zajęliśmy trzecie miejsce wśród chłopców i czwarte wśród dziewcząt . Gratulacje!













Projekt nr RPMP.02.01.03-12-0191/16 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego


