LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem

Osiągnięcia


Srebrna Szkoła 2023

W kolejnej edycji Rankingu Liceów i Techników Fundacja Edukacyjna Perspektywy, po przeanalizowaniu wyników liceów ogólnokształcących i techników przyznała Liceum Ogólnokształcącemu im. O. Balzera Srebrną Tarczę. Ten sukces to zasługa uczniów, którzy mogą rozwijać swoje zainteresowania korzystając z doświadczenia nauczycieli.

Zobacz stronę rankingu Fundacji Perspektywy

Srebrna Szkoła 2022

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera w Zakopanem jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2022 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2022”.

Zobacz stronę rankingu Fundacji Perspektywy

Srebrna Szkoła 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera w Zakopanem jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Zobacz stronę rankingu Fundacji Perspektywy

Srebrna Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera w Zakopanem jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2020”.

http://www.licea.perspektywy.pl/

Srebrna Szkoła 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera w Zakopanem jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2019”.

 

www.licea.perspektywy.pl

 

Brązowa Szkoła 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera w Zakopanem jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2018”.

 

www.licea.perspektywy.pl

 

 


Szkoła partnerska AGH

Nasza szkoła uzyskała status „Szkoły partnerskiej Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie„.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Srebrna Szkoła 2017

Nasza szkoła uzyskała tytuł „SREBRNEJ SZKOŁY 2017” i zajęła 292 miejsce w Polsce i 25 w województwie w rankingu Liceów Ogólnokształcących Perspektywy 2017 

 

 

 

 

 

 

 


Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W dniu 8 listopada 2017 uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Oswalda Balzera  Dominik Michniak, z klasy 2 c, odebrał stypendium Prezesa Rady Ministrów, przeznaczone dla najlepszych uczniów województwa małopolskiego. Uroczystość odbyła się w Sali Teatralnej Huty Sędzimira w Krakowie. Gratulujemy Dominikowi i życzymy dalszych sukcesów.

 


 

Oswald Balzer Oswald Balzer
Patron I Liceum Ogólnokształcącego
w Zakopanem
Srebrna szkoła 2023 - ranking Perspektyw