LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem

Powrót do strony głównej



23-03-2019

naboj

5 osobowe reprezentacje gimnazjum i liceum po raz kolejny walczyły w konkursie NABOJ. Konkurs odbywa się jednocześnie w kilku miastach w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Austrii, Rosji oraz na Węgrzech.

Wygrać, nie wygraliśmy, ale nie byliśmy też ostatni a zabawa była przednia!


Oswald Balzer Oswald Balzer
Patron I Liceum Ogólnokształcącego
w Zakopanem
Srebrna szkoła 2023 - ranking Perspektyw