23-03-2019
Powrót do strony głównej

5 osobowe reprezentacje gimnazjum i liceum po raz kolejny walczyły w konkursie NABOJ. Konkurs odbywa się jednocześnie w kilku miastach w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Austrii, Rosji oraz na Węgrzech.
Wygrać, nie wygraliśmy, ale nie byliśmy też ostatni a zabawa była przednia!

reprezentacja liceum 
reprezentacja gimnazjum 
trzeba nie tylko dobrze liczyć, ale też szybko biegać













Projekt nr RPMP.02.01.03-12-0191/16 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego


