09-04-2019
Powrót do strony głównej
1. Egzaminy klasy III Gimnazjum odbędą się zgodnie z ustalonym terminem tj. 10,11,12 kwietnia 2019 r. od godziny 9.00. Uczniowie w tych dniach przychodzą do szkoły na godz.8.30 i przynoszą ze sobą legitymację szkolną oraz odpowiednie przybory do pisania.
2. Zebranie z rodzicami zaplanowane na dzień 10 kwietnia 2019 r. zostaje odwołane. O nowym terminie rodzice będą poinformowani przez dziennik elektroniczny.














Projekt nr RPMP.02.01.03-12-0191/16 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego


