05-02-2019
Powrót do strony głównej

05.02.2019 r, na stoku Harenda, odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim powiatu tatrzańskiego. W kategorii szkół średnich – Licealiada, pierwsze miejsce zajęła nasza uczennica Katarzyna Kurzydło z klasy 3A2, a wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Michał Skrzypek z klasy 2D natomiast drugie Adam Bogdanowicz z klasy 3B .
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej po raz trzeci pod rząd, pierwsze miejsce zdobyła Anna Skarbek-Malczewska z klasy 3 gimnazjum.
GRATULUJEMY!













Projekt nr RPMP.02.01.03-12-0191/16 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego


