17-12-2018
Powrót do strony głównej
W dniu 14 grudnia odbyło się wręczenie Stypendiów Starosty dla najlepszych absolwentów powiatowych szkół średnich. Z naszej szkoły następujące osoby otrzymały stypendia pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia:
- Agnieszka Król-Łęgowska
- Kornelia Kucharska
- Ewelina Orawiec
- Paulina Pawlikowska
- Mateusz Pieróg
- Dagmara Pryczek
- Wiktoria Serafin
- Piotr Słowakiewicz
- Maria Wyrostek
Nie zapomniano również nagrodzić finalistów i laureatów olimpiad i konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018:
- finalistów Olimpiady wiedzy o ubezpieczeniach społecznych-Szymona Bobrowskiego, Kamilę Dzhafarov i Elizę Pańszczyk,
- finalistów Olimpiady Literatury i Języka Polskiego-Annę Cegielską i Dominika Michniaka,
- laureatkę gimnazjalnego konkursu historycznego-Małgorzatę Orawiec.
Obejrzyjcie relację z tego wydarzenia i wywiady z naszymi absolwentami na TVPodhale
Wszystkim nagrodzonym, ich rodzicom oraz nauczycielom serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy Panu Piotrowi Duraj z portalu Góral.Info.Pl za udostępnienie zdjęć.













Projekt nr RPMP.02.01.03-12-0191/16 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego


