LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem

Powrót do strony głównej



02-04-2019

Warsztaty Erasmus +w szkole

19 marca 2019 r. w naszej szkole odbyły się po raz kolejny Warsztaty językowe z przedstawicielami programu Erasmus+, Fundacja Inkubator Innowacji.  Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w prowadzonych w języku angielskim zabawach i tańcach. Rozmawiali na ważne tematy takie jak dyskryminacja wśród ludzi. Oto relacja rzecznika klasy 1D, Aleksandry Żukowskiej:
„Podczas zajęć z osobami z programu Erasmus bawiliśmy się świetnie. Poznaliśmy ciekawe osoby z różnych krajów, nie anglojęzycznych, co spodobało się większości osób z naszej klasy. Każdemu spodobał się sposób prowadzenia zajęć i mimo, iż nie wszyscy goście dobrze znali angielski, potrafiliśmy się z nimi dogadać. Pozwoliło to zacieśnić nasze relacje i otworzyć się na nowe kontakty. Najbardziej podobała nam się gra „hi, ha, ho”, w którą graliśmy również na przerwie. Nikt z nas nie czuł się odosobniony z powodu braku znajomości języka, ponieważ nasi goście starali się mówić powoli i wyraźnie, a jak ktoś czegoś nie zrozumiał, to reszta klasy pomagała mu przetłumaczyć to na język polski. Ten dzień zapewne długo zostanie w naszej pamięci i pomoże nam w przyszłości w kontaktach z osobami z zagranicy.”


Oswald Balzer Oswald Balzer
Patron I Liceum Ogólnokształcącego
w Zakopanem
Srebrna szkoła 2023 - ranking Perspektyw