07-04-2019
Powrót do strony głównej
Już po raz drugi w tym roku szkolnym grupa naszych uczniów weźmie udział w zajęciach na uczelniach Krakowa i Tarnowa.
Tym razem pojadą:
- język angielski PWSZ Tarnów: Szymon Krzysztofor, Kamil Nalepa
- chemia PWSZ Tarnów : Agnieszka Bukowska, Maria Chlebek, Gabriela Błasiak, Katarzyna Żukowska
- przedsiębiorczość UE Kraków : Anita Stasiak, Joanna Palka, Paulina Kaleta
- język niemiecki UP Kraków : Izabela Roczkowska, Pola Grzechowiak, Regina Gąsienica-Giewont
- matematyka UJ Kraków :Dominik Adamczyk,Marek Figura, Krzysztof Majerczyk- Marchewka
- biologia UJ Kraków:Natalia Bukowska,Aneta Gał,Sebastian Gawlak-Socka
- fizyka AGH Kraków :Andrzej Trela, Paweł Łukaszczyk,Zofia Elankowska,
- rozwijanie umiejętności pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy UJ:Natalia Stępińska, Dorota Szczerba.
W ramach MCHE-2 planowane są jeszcze:
- warsztaty weekendowe przełom maja i czerwca
- warsztaty wakacyjne pierwszy tydzień po zakończeniu roku szkolnego
Możecie już wstępnie zgłaszać chęć uczestnictwa w tych wyjazdach u p. Doroty Siwik-Góreckiej.














Projekt nr RPMP.02.01.03-12-0191/16 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego


