LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem

Powrót do strony głównej



07-04-2019

kolejne Warsztaty weekendowe

Już po raz drugi w tym roku szkolnym grupa naszych uczniów weźmie udział w zajęciach na uczelniach Krakowa i Tarnowa.

Tym razem pojadą:

  • język angielski PWSZ Tarnów: Szymon Krzysztofor, Kamil Nalepa
  • chemia PWSZ Tarnów : Agnieszka Bukowska, Maria Chlebek, Gabriela Błasiak, Katarzyna Żukowska
  • przedsiębiorczość UE Kraków : Anita Stasiak, Joanna Palka, Paulina Kaleta
  • język niemiecki UP Kraków : Izabela Roczkowska, Pola Grzechowiak, Regina Gąsienica-Giewont
  • matematyka UJ Kraków :Dominik Adamczyk,Marek Figura, Krzysztof Majerczyk- Marchewka
  • biologia UJ Kraków:Natalia Bukowska,Aneta Gał,Sebastian Gawlak-Socka
  • fizyka AGH Kraków :Andrzej Trela, Paweł Łukaszczyk,Zofia Elankowska,
  • rozwijanie umiejętności pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy UJ:Natalia Stępińska, Dorota Szczerba.

W ramach MCHE-2 planowane są jeszcze:

  • warsztaty weekendowe przełom maja i czerwca
  • warsztaty wakacyjne pierwszy tydzień po zakończeniu roku szkolnego

Możecie już wstępnie zgłaszać chęć uczestnictwa w tych wyjazdach u p. Doroty Siwik-Góreckiej.


Oswald Balzer Oswald Balzer
Patron I Liceum Ogólnokształcącego
w Zakopanem
Srebrna szkoła 2023 - ranking Perspektyw