LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem

Powrót do strony głównej27-06-2022

Wakacje czas zacząć!

koniec roku 21_22

 

 

24 czerwca cała społeczność szkolna spotkała się w auli Balzera, aby uroczyście zakończyć rok szkolny 2021/2022 – z pewnością niełatwy z powodu pandemii oraz wojny w Ukrainie. W piątek wakacje zaczynali więc nie tylko nasi uczniowie z klas I – III, ale także młodzież z Ukrainy, która uczyła się w dwóch oddziałach przygotowawczych. Nasi sąsiedzi z kraju ogarniętego poważnym konfliktem zbrojnym podziękowali Panu Dyrektorowi Markowi Donatowiczowi za pomoc materialną i rodzinną atmosferę w Liceum.

Szczególne gratulacje należą się uczniom, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz finalistce Olimpiady Języka Niemieckiego, Aleksandrze Cachro z klasy 3 B.

Był to również czas pożegnań  – z naszego grona pedagogicznego dwie nauczycielki wybierają się na emeryturę: Pani  Wicedyrektor Małgorzata Gładoch oraz Pani Profesor Marta Prus – Ciołkowa. Obie Panie zostały uhonorowane Nagrodą Starosty wręczoną przez Wicestarostę Pana Władysława Filara oraz Panią Annę Król-Józagę, Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.

Paniom nauczycielkom życzymy dużo zdrowia i realizacji marzeń!


Oswald Balzer Oswald Balzer
Patron I Liceum Ogólnokształcącego
w Zakopanem
Srebrna szkoła 2023 - ranking Perspektyw