15-09-2022
Powrót do strony głównej
W czwartek, 15 września, w naszej szkole miało miejsce uroczyste wydarzenie – ślubowanie pierwszoklasistów. Uczniowie pięciu klas pierwszych w podniosłej atmosferze zainaugurowanej wprowadzeniem sztandaru Szkoły i odśpiewaniem hymnu narodowego złożyli obietnicę rzetelnego wypełniania swoich obowiązków oraz godnego reprezentowania szkoły. Wszystkich pierwszoklasistów serdecznie witamy w naszej szkolnej społeczności oraz życzymy owocnej nauki, wielu sukcesów, jak i nawiązywania pięknych przyjaźni.













Projekt nr RPMP.02.01.03-12-0191/16 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego


