22-10-2022
Powrót do strony głównej
Po raz 15 drużyna z naszej szkoły wzięła udział w konkursie PODHALAŃSKIE, SPISKIE I ORAWSKIE DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI. Za nami etap powiatowy, który wygraliśmy. Czeka nas finał w listopadzie i zmierzenie się z drużynami z całej Polski.















Projekt nr RPMP.02.01.03-12-0191/16 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego


