LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem

Powrót do strony głównej



26-04-2024

VIII MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY MATEMATYCZNE

 22 kwietnia  odbyło się uroczyste podsumowanie ósmej edycji konkursu Międzyszkolne Zawody Matematyczne. W konkursie wzięło udział 140 uczniów szkół średnich powiatów tatrzańskiego i nowotarskiego.

Organizatorem VIII Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych było Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera w Zakopanem przy współpracy ze  Starostwem Powiatowym.

Uczniowie rywalizowali w ośmiu kategoriach.

Tytuł laureata Konkursu otrzymało 28  uczestników.

I MIEJSCE

lp.

imię i nazwisko

szkoła

nauczyciel

kategoria

1

Zuzanna

Styrczula

LO Zakopane

Agnieszka Schwenk

I PR

2

Milena

Sproch

II LO Nowy Targ

Małgorzata Borowicz

II PP

3

Michał

Kaczmarek

ZS w Lipnicy Wielkiej

Bożena Janowiak

II PP

4

Michał

Macioł

I LO Nowy Targ

Joanna Trybuła

II PR

5

Wojciech

Gosztyła

I LO Rabka – Zdrój

Jolanta Wronka

II PR

6

Jagoda

Tęcza

I LO Nowy Targ

Karolina Sołtys

III PR

7

Magdalena

Palenica

ZSHT Zakopane

Joanna Dziedziech

IV PP

8

Bartłomiej

Suchowian

ZSHT Zakopane

Paweł Elantkowski

IV PP

9

Karol

Płaszcz

II LO Rabka-Zdrój

Ewa Kraus

IV PP

10

Tymoteusz

Leśniak

TI Rabka-Zdrój

Ewa Kraus

IV PP

11

Nadia

Draus

II LO Rabka-Zdrój

Małgorzata Nawara

IV PR

 

II MIEJSCE

lp.

imię i nazwisko

szkoła

nauczyciel

kategoria

1

Adam

Wrocławiak

I LO Nowy Targ

Joanna Trybuła

I PR

2

Józef

Stachoń

ZSHT Zakopane

Paweł Elantkowski

II PP

3

Joanna

Nowak

 ZS Jabłonka

Żaneta Szymańska-Małysa

II PP

4

Jakub

Frątczak

LO Zakopane

Bożena Piwowarczyk

II PP

5

Anna

Grochola

LO Zakopane

Małgorzata Fidelus

II PP

6

Franciszek

Bartoszko

I LO Nowy Targ

Karolina Sołtys

II PR

7

Kajetan

Kowalczyk

I LO Nowy Targ

Joanna Trybuła

III PR

8

Mateusz

Komperda

LO Zakopane

Bożena Piwowarczyk

IV PP

9

Jakub

Bafia

I LO Nowy Targ

Maria Kopeć

IV PR

 

III MIEJSCE

lp.

imię i nazwisko

szkoła

nauczyciel

kategoria

1

Martyna

Majchrowicz

II LO Nowy Targ

Anna Kałafut-Kyć

I PR

2

Katarzyna

 Bochula

ZSHT Zakopane

Paweł Elantkowski

II PP

3

Dawid

Kostka

I LO Rabka – Zdrój

Jolanta Wronka

II PR

4

Michał

Ćwiertnia

I LO Nowy Targ

Joanna Trybuła

III PR

5

Jakub

Karpierz

II LO Nowy Targ

Michał Przybyło

III PR

6

Jakub

Miętus

II LO Rabka-Zdrój

Małgorzata Nawara

III PR

7

Michał

Głodek

II LO Nowy Targ

Dorota Domagała

IV PP

8

Wiktoria

Andrasiak

 ZS Jabłonka

Bartłomiej Rutkowski

 IV PR

 

Laureatom dyplomy i nagrody ufundowane przez Powiat Tatrzański  wręczył Wicestarosta Władysław Filar.

Referat „Wstęp do kryptografii” wygłosiła  absolwentka naszej szkoły, studentka trzeciego roku matematyki stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Zofia Elantkowska.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

 

Tekst: Bożena Piwowarczyk


Oswald Balzer Oswald Balzer
Patron I Liceum Ogólnokształcącego
w Zakopanem
Srebrna szkoła 2023 - ranking Perspektyw